50% kompletne!

Kurs: Wprowadzenie do psychodietetyki 2018 Edycja XI


Szybkie i wygodne płatności internetowe zapewnia tpay.com

Płać wygodnie online przez tpay.com

Wypełnij formularz i dokonaj płatności, nie zapomnij w formularzu wybrać szkoleń, które Cię interesują.

Zasady rezygnacji:

Rezygnacja jest możliwa do trzech dni przed szkoleniem i skutkuje zwrotem pełnej kwoty pomniejszonej o 3 zł tytułem kosztów rezygnacji.

W przypadku wpłaty zaliczki dopłaty należy dokonać najpóźniej na dwa dni przed szkoleniem lub gotówką przed zajęciami.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania szkolenia i poinformowania o tym uczestników najpóźniej na trzy dni przed datą jego rozpoczęcia. W takiej sytuacji wpłacone kwoty zostaną zwrócona na konto. 

Twoje zamówienie:

bilet ilość szkoleń cena za szkolenie: do zapłaty
Bilet dla jednej osoby, na dwa dowolnie wybrane szkolenia w ramach kursu:2550.00 PLN1100,00 PLN

W formularzu znajdującym się poniżej wybierz tytuły dwóch szkoleń, które Cię interesują.

wypełnij formularz:


Informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane przez Expandio LTD („Spółka”) w celu wykonania umowy zawartej ze Spółką i w celach marketingowych oraz przez Instytut Psychodietetyki („Organizator”) w celu realizacji umowy, którą z nim zawierasz rejestrując się na wydarzenie oraz w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, gdy Spółka lub Organizator zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazania danych innemu administratorowi danych. Powyższe żądania lub sprzeciwy powinny być zgłoszone odpowiednio Spółce lub Organizatorowi.